ΣΠΟΡ – Γ’ Εθνική : Τα αποτελέσματα …

by Makedonia Press
1370 views

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

Τα παιχνίδια για την 14η και 15η αγωνιστική στη Γ’ Εθνική ολοκληρώθηκαν χωρίς κάποια τεράστια έκπληξη. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0 (29′ αυτογκόλ, 76′ Μουτεσίδης πεν)

Κεραυνός Πέρνης – Καβάλα 0-2 (33′ Βαλαβανόπουλος, 88′ Μαρκόπουλος)

Αετός Ορφανού – ΠΑΟ Κοσμίου 3-0 (68′-74′ Μουδούρογλου, 81′ Ελέζι)

Άρης Αβάτου – Ασπίδα Ξάνθης 1-0 (88′ Ψεμματάς)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Ορφέας Ξάνθης 2-1 (29′ Αγαθαγγελίδης, 76′ Προβατίδης πεν / 89′ Ξαντινίδης)

Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-2 (45′-58′ Κονταξής, 70′-81′ Παπαβασιλείου, 72′ Γκούρτσας / 25′ Μαλτέζος, 36′ Δεδελούδης)

ΑΕ Καλαμπακίου – Νέστος Χρυσούπολης 1-2 (59′ Θεοδοσιάδης / 32′ Μελισσόπουλος Α., 71′ Κουτσίδης)

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0 (33′ Χατζής)

Αλμωπός Αριδαίας – ΠΟ Τριγλίας 2-0 (50′ Προύντσης, 59′ Ξόμπλιος)

Άρης Παλαιοχωρίου – Ερμής Αμυνταίου 3-2 (78′ Σιμόνι, 89′ Iγνατίδης, 90+ Αποστολάς / 26′-33′ Ηλιάδης)

Βέροια – Μακεδονικός 3-1 (12′ Μαραγκός, 14′-39′ πεν Κανούλας / 66′ Καρλόπουλος πεν)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (12′ Προβατίδης)

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός 0-0

Μελιτέας Μελίτης – ΑΣ Γιαννιτσά (30/1)

3ος όμιλος

Θεσπρωτός – Τηλυκράτης 0-1 (67′ Τόσκα)

Αχέρων Καναλακίου – Κρόνος Αργυράδων 1-0 (17′ Ζδράβος πεν)

Ναυπακτιακός – Σούλι Παραμυθιάς 2-1 (6′ Γραμματικόπουλος, 69′ Ευαγγέλου / 14′ Ντόκας)

Γρεβενά Αεράτα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας (30/1)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θρίαμβος Σερβανιών (30/1)

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης (30/1)

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1 (54′ Τσιρογιάννης / 86′ )

Νίκη Βόλου – ΑΟ Στυλίδας 8-0 (5′-36′ Ιορδανίδης, 19′ Φάμπιο, 33′-48′-53′ Κέρι, 67′ Βουκομάνοβιτς πεν, 90′ Παπαδήμας)

ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός 0-0

Απόλλων Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς 1-2 (47′ Τσιμπούκας / 35΄Δημητριάδης, 84′ Γιαουπλάρι)

Αστέρας Ιτέας – Πιερικός 2-1 (71′ Σεΐχι, 73′ Αλεξίου / 58′ Ναρίνογλου)

ΑΣ Μετέωρα – Ολυμπιακός Βόλου 2-0 (37′-75′ Σκόνδρας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – Αμπελακιακός 1-1 (66′ / 90+ )

ΑΕ Νεάπολης – ΑΠΟ Κερατσίνι 2-3 (57′, 68′ / 7′, 88′, 89′ )

Ιωνικός – Γιούχτας 0-0

ΑΟ Επισκοπής – Προοδευτική 0-2 (74′ Ντάλλας πεν, 90+’)

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2 (61′ Παλιάτσιος / 36′ Τσίτας, 45+ Μποτωνάκης)

Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας 3-2 (14′ Καϊμακαμούδης, 53′, 61′ Καρβελάς / 47′ Χύσι, 89′ )

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Αχαρναϊκός 1-0 (48′ Ντουαλά)

Πανηλειακός – Φοίβος Κρεμαστής 2-0 (62′ Μπαρμπαρούσης, 75′ Σταθάτος)

Ιάλυσος – Παναιγιάλειος 3-0 (26′ Παναγιωτόπουλος, 53′ Περογαμβράκης, 82′ Παπαδόπουλος)

Νίκη Τραγανού – Παλληνιακός 2-2 (41′-74′ πεν Βατσής / 53′ Μπαμίχας, 90+ )

Πανομβριακός – ΠΑΟ Βάρδας 1-1 (58′ / 75′ )

Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Αμαλιάδας 3-0 (24′ Σουλτανίδης, 74′ Χαρακτίδης πεν, 90+ )

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Θύελλα Καμαρίου – Απόλλων Ερέτριας 3-0 (45′ Ερρίκος πεν, 62′ Μάκο, 74′ Αργυρίου)

Καλλιθέα – Χαραυγιακός 1-1 (16′ / 67′ )

Αιολικός – ΠΑΣ Κόρινθος 4-0 (11′-13′-41′-78′ Ποτουρίδης)

Αιγάλεω – Άγιοι Ανάργυροι 2-1 (22′ Φαρινόλα, 64′ αυτογκόλ / 90+ Κολλάς)

ΑΟ Χαλκίς – Άγιος Ιερόθεος 0-2 (3′ Τσατσαρής, 29′ Μανδαμαδιώτης)

Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός 1-1 (45+ Μάλτσι πεν / 34′ Μάνιας)

8ος όμιλος

ΑΝΑΒΟΛΗ Πάμισος – ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας – Ασπρόπυργος 0-4 (Πετρόπουλος 2, Καραλής, Πρίκας)

ΑΕ Ερμιονίδας – Μανδραϊκός 3-0 (11′ Κουκλάς, 86′ Τριμπόνιας, 90+ Σαλταπίδας)

Ένωση Λέρνας – Παναρκαδικός 3-0 (23′ Μούγιος, 25′ Τριανταφύλλου πεν, 74′ Αϊβαλιώτης)

Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα 1-0 (58′ Μούφλης)

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΕ Πελλάνας 0-1 (2′ Σικαλόπουλος)

ΑΟ Υπάτου – Παναργειακός 0-1 (90+ Μπριλάκης)

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

You may also like

error: Content is protected !!
Αρέσει σε %d bloggers: