Ε.Π.Σ.Μ. :Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 15-16/12/2018

by Makedonia Press
1431 views
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.12.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————
ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σίνδου – Μαραθώνας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Πανόραμα
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ορφέας Σουρωτής – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μαλγάρων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Εθνικός Ευόσμου – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ελπίδες Χαλάστρας – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αστραπή Μεσαίου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Δράση Αρδαμερίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αριστοτέλης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: ……………………… – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΕ Μαρτίου – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Ιγνατιάδης, Μαυρίδης, Παυλίδης, Ρακόπουλος, Συμεωνίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Κυριακίδης, Μανωλόπουλος, Πεντερίδης, Τζήκας, Χατζηαθανασίου, Συμεωνίδου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.12.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ελπίς Σκουταρίου / Βέροια
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00 – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Φοίνικας Καλαμαριάς – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00 – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Καβάλα ‘86
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00 – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – Απόλλων Λάρισας.
Γήπεδο: Μίκρας (Ηρακλή) – ώρα:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Balousha Mohammed

Εθνικός Σοχού – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Μελιτέας – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Πενταλόφου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Κανονιέρηδες – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Abuhamdan Hasan

Δόξα Αγ.Παύλου – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Ιωνικός – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΟΚ Σταυρού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Αετός Βασιλικών – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.00
Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Φίλιππος Ελεούσας – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 11.30
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Αστέρας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Δόξα Δρυμού – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 11.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 11.00
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Ασσήρου – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Δάφνη Ευαγγελισμού – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 11.30
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Λαγυνών – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 11.00
Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ιωάννης Παπάφης – Πέρα
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Προοδευτική – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αίολος
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Δόξα Τριλόφου – ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Αναγέννηση Προχώματος – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Αγ. Παύλος – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.00
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Νίκη Νεοχωρούδας – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.00
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Καπετάν Αγρας – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδών Ευόσμου – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Σάντος Πανοράματος – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Αετός Ανω Σταυρού – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Κουρούπης, Λημνιός, Ναζίρης, Συμεωνίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 11.00 – 13.00: Βαζακίδης, Δερβένης, Κεβρεκίδου, Κυριακίδης, Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου, Μαργαρίτης, Σπυρίδου, Χορόζογλου.

15.00: Καλαϊτζόγλου, Κεβρεκίδου, Λάλλας, Μπάνης, Παπαδήμος, Σαλβαρίδης Ηλ., Στρατής.

You may also like

error: Content is protected !!
Αρέσει σε %d bloggers: